פוֹרוּם

משאל - לוח שטוח ...

שתף:

איזה מועדף עליכם? למה? הסקר נוצר ב- 29 בדצמבר 2020

משאל - לוח שטוח או תיבת תהודה?

העמוד 1 / 2
נטליה
(@ אדמין)
עו"ד קלימבה Admin

איזה מועדף עליכם? למה?

בעלים של kalimbera.com ו KalimbaForum.com

ציטוט
התחלת נושא פורסם: 13/12/2020 1:38
KalimbaVerse
(@kalimbaverse)
קלימביסט מפורסם רשום

לוח שטוח!

למרות שהוא שקט יותר ללא תיבת סאונד, הצליל שהוא מפיק הוא יותר דולצ'ה / חלק / מתוק, ובנוסף יש פחות סיכוי להיתקל בבעיות כמו שיניים מתות / גופות מת / צלצולים שקורים לפעמים בשקעים 😆

להורדה
תגובהציטוט
פורסם: 15/12/2020 1:12
מילס, ג'נה ו נטליה אהבתי
alpobc
(@alpobc)
קלימביסט מתקרב

@קלימבאברס אז פירוק לוח שטוח והנחת החומרה על קופסה, האם זה יהיה הטוב משניהם?

קניתי כמה שיניים זולות ב- Wish ובניתי קלימבה מתוך קופסת סיגרים. היה בו מוות ולא היה לו קיום. פירקתי את זה ושמתי את החומרה על פיסת אלון מוצקה. אכן יש לו יותר אחיזה, אך חלק מהשיניים עדיין מתות. ה- E ° נשבר כשבניתי אותו לראשונה על קופסת הסיגרים.

אני חושב שתיבה חלולה עם חלק עליון עבה מספיק תפעל. זה נראה לא אינטואיטיבי שמגיע מכלי מיתר שיש לו לוח שמע עבה.

לנגן תו שגוי זה לא משמעותי; לשחק בלי תשוקה זה בלתי נסלח.
~ לודוויג ואן בטהובן

תגובהציטוט
פורסם: 17/12/2020 6:19
מילס, ג'נה ו נטליה אהבתי
גרין לארי
(@ greenlarry)
קלימביסט מתקרב

יש לי רק אחד, סוג תיבה מהדהד. קלימבה ראשונה ששיחקתי ואני אוהבת את זה! 

תגובהציטוט
פורסם: 19/12/2020 9:42
מילס, ג'נה ו נטליה אהבתי
גםאמי
(@ookami)
קלימביסט פעיל

לעת עתה, לוח שטוח, מכיוון שעדיין מקובל שלקלימבות חלולות יש שיניים מבוישות מאוד או אפילו ללא מוצא עם מעט תהודה וטון נצמד לאורך כל התווים. 

תגובהציטוט
פורסם: 29/12/2020 4:25
מילס, ג'נה ו נטליה אהבתי
מילס
(@ מילס)
קלימביסט פעיל

חקרתי הרבה לפני שקיבלתי את הראשון וקיבלתי תיבת חלודה / תהודה קלימבה. משום מה, אני חושב שחשבתי שזה יותר טוב ונראה יותר כמו כלי נגינה "אמיתי". עם זאת, מאז החלטתי שאני אוהב את לוח הקלימבס שטוח יותר. אני אוהב להיות מסוגל לנגן את התווים הגבוהים. מבחינתי זה לא משנה שזה לא כל כך חזק. ישנם מקרים מסוימים שבהם מישהו עשוי לחבב חלול טוב יותר, כמו להפיק אפקטים מיוחדים עם חורי הקול. אני מניח שלשניהם יש יתרונות וחסרונות, תלוי בצליל שאתה הולך! 🙂

תגובהציטוט
פורסם: 29/12/2020 8:10
גםאמי ו נטליה אהבתי
גרין לארי
(@ greenlarry)
קלימביסט מתקרב

@ookami התיבה החלולה שלי מהדהדת מאוד ללא שיניים מתות, ובכל זאת הייתה זולה מאמזון. אני מניח שיש לי מזל.

תגובהציטוט
פורסם: 30/12/2020 2:04
גםאמי
(@ookami)
קלימביסט פעיל

@ greenlarry, כן, זה טוב בשבילך 👍 :). טוב יש יוצאים מן הכלל, מכיוון שמשמעות הדבר שיש תקווה לשיפור ושהחריגים יעבדו לממוצע. נראה כי מותגים מסוימים או סוגי עץ מסוימים פחות נוטים לכך. 

אני לא מחריג תיבות חלולות בטווח הארוך, רק מחכה שיוצא אחד שמתגבר באופן מהימן על הבעיות הכלליות הללו keeping (שומר עין על ביקורות / דוחות / עטיפות מרובות המופעלות על דגמים שונים).

בשוק העומד לרשותי, השקעים הזולים ביותר אינם בהכרח זולים בהרבה בהשוואה לשטוח (עץ או אקריליק). ויש לי גם כמה קריטריונים אחרים, כגון מגוון מקשים (21), שיניים רכות מאוד וקלות למריטה (במיוחד קצוות גבוהים) (עור רגיש ומסמרים קצרים למדי 😆), סוג הצליל שיוצא (קשה לתאר, זה תלוי בהעדפה אישית ולעתים קרובות ספציפי למותג / לדגם). לוחות שטוחים מציעים יותר אפשרויות עם 21 מקשים, אפילו לא זוכר במחקר שלי קלימבה חלולה עם 21 מקשים. זה שיחק גם תפקיד בהרמת לוח שטוח בעל 21 מקשים כקלימבה הראשונה שלי, רק קצת יותר יקרה מהחלול היקר הראשון.

תגובהציטוט
פורסם: 30/12/2020 4:41
קארינדב
(@karinvdb)
קלימביסט חדש

@alpobc אני לא חושב שזה יעבוד. אני לא מומחה אבל אני מרגיש שהסיבה שלקלימבה חלולה יש בעיות עם התווים הגבוהים / השיניים החיצוניות במיוחד היא שאתה מתקרב לקצה מדי, התיבה החלולה היא מהדהדת וזה עובד הכי טוב באמצע. 

תגובהציטוט
פורסם: 30/12/2020 9:40
alpobc ו נטליה אהבתי
קארינדב
(@karinvdb)
קלימביסט חדש

לא הייתה לי הזדמנות להשתמש בקלימבה חלולה. כשחקרתי לפני שקניתי את הקלימבה הראשונה שלי הייתי מאוד אסיר תודה על הסרטונים שהסבירו את ההבדל, אני בסדר גמור עם הקלימבה שלא יהיה חזק והצליל המתוק יותר של השטוח הוא בדיוק מה שאני מעדיף, אז קניתי לינגטינג שטוח. אם לא הייתי עושה מחקר, כנראה שהייתי קונה את אחד הקלימבות החלולות מהמחיר הזול יותר.

תגובהציטוט
פורסם: 30/12/2020 9:43
גםאמי ו נטליה אהבתי
גרין לארי
(@ greenlarry)
קלימביסט מתקרב

לפני שקיבלתי את החלול הנוכחי שלי, בן זוגי מזמין לוח שטוח קטן מ -10 משאלות כהפתעה. זה הגיע אבל לא היה לוח. רק שקית של שיניים זעירות והסורגים חחח. אולי אסתדר להרכיב אותו יום אחד ...

תגובהציטוט
פורסם: 30/12/2020 11:32
נטליה אהבתי
נטליה
(@ אדמין)
עו"ד קלימבה Admin

@ greenlarry משאלה קלאסית haha ​​- הודע לי אם אתה זקוק להדרכה כלשהי או אם יש לך שאלות. אני ממליץ לך להתקין אז על גבי לוח שטוח

תגובהציטוט
התחלת נושא פורסם: 30/12/2020 11:38
גרין לארי
(@ greenlarry)
קלימביסט מתקרב

מנהל כן אני מחפש משהו שאוכל להשתמש בו כקרש שטוח, ואצטרך לדעת היכן להתקין את הסורגים

תגובהציטוט
פורסם: 30/12/2020 11:41
נטליה אהבתי
נטליה
(@ אדמין)
עו"ד קלימבה Admin

@ greenlarry נסה לבקר בנגרים המקומיים קבל לוח שאריות בצורתו. אני אראה אם ​​אוכל למצוא שרטוטים לזה ואפרסם כאן בהמשך

תגובהציטוט
התחלת נושא פורסם: 30/12/2020 11:50
נטליה
(@ אדמין)
עו"ד קלימבה Admin

בדוק את הסרטון הזה לארי - דבר חשוב שכדאי לזכור בעת התקנת השיניים

תגובהציטוט
התחלת נושא פורסם: 30/12/2020 1:03
העמוד 1 / 2
שתף: